Armádní oblečení a potřeby

Měsíční archív: Listopad 2012

Army shop

Obchodů s armádním vybavením je víc, než dost. Kde ale nakoupit zcela správně? Na výběr jsou hned dvě možnosti. Na internetu, nebo v kamenné prodejně. Jeden z největších army obchodů sídlí ve Frýdku Místku, na jejich internetových stránkách ale najdete e-shop a řadu dalších informací, pochopitelně užitečných.

General Army shop spol. s. r. o.

General Army je jeden z největších maloobchodních a velkoobchodních prodejců vojenského sortimentu, který působí v České republice.

Pokud tedy toužíte po armádním vybavení, pak právě zde najdete všechno, co potřebujete, nebo po čem toužíte. General Army zásobuje vojenský trh nejen soukromích osob, ale i policii, nebo samotnou armádu. Právě zde si můžete být jisti, že kupujete opravdovou kvalitu. Více, jak čtyři tisíce jednotlivých druhů výrobků jsou umístěny ve skladových prostorách. Máte nějaké dotazy ohledně zboží, které je v nabídce, nebo naopak není a vy o něj máte vážný zájem?

Pak rozhodně neváhejte a kontaktujte některou z prodejen a to buď osobně, nebo telefonicky. Nejen, že budou zodpovězeny vaše dotazy, ale zboží pro vás bude objednáno, pokud je v tom v silách společnosti. Společnost se zabývá zakázkovou výrobou identifikačních vojenských známek, jako jedna z mála společností na světě. V České republice je to společnost, která se touto činností zabývá, jako jediná.

Vložil Army shop v ČR | Štítek , , , | Zanechat komentář

Army shop Praha

Obchodů s armádní technikou, armádním oblečením a armádními doplňky je v našem hlavním městě hned několik. Především v samotném centru města jich najdete hned několik a v nich rozsáhlí sortiment toho, co potřebuje každý, kdo se dostává do přímého styku s přírodou. Jeden z plně vybavených army shopů najdete v ulici Anglická, na Praze 2.

Army shop Praha 2

Army shop na Praze 2 nabízí všechno, co si zájemce o armádní vybavení může přát. Mimo jiné nabízí jednak kamennou prodejnu, tak i internetový e-shop, který je pohodlnou a jednoduchou cestou k tomu, jak dobře nakoupit a zároveň se ani nevzdálit svému domovu.

Veškerý sortiment, který najdete na stránkách, můžete zakoupit přes e-shop. Zboží vám bude nakonec zasláno během několika dní na vaši adresu, navíc pokud objednáte za více, jak 500,- Kč, pak ani nebudete platit poštovné.

V kamenné prodejně naopak najdete rady odborníků, kteří jsou vám k dispozici denně. Kamennou prodejnu ocení především ti, kteří s nákupem vojenského sortimentu nemají tolik zkušeností.

Vyhledat můžete pochopitelně i jiné prodejny v Praze a okolí, pokud vám právě tato nevyhovuje, nebo se vám nedostane tak širokého sortimentu. Záleží jen na vás, kde nakoupíte všechno vybavení pro vojáky, turistiku, kemping, nebo rybaření, které je v posledních letech velmi oblíbeným relaxačním sportem.

Vložil Prodej armádní techniky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Army shop Plzeň

V Plzni najdete hned několik army shopů, kde je mimo jiné mnohem víc, než jen klasické army oblečení. Vybírat si můžete z obrovského sortimentu, nakupovat můžete jak v kamenné prodejně, tak i na internetu a tak vám bude veškeré zboží doručeno až do domu.

Army v Plzni

Každá prodejna se od té druhé trošku liší. Základní army sortiment ale najdete v každé z nich. Rozhodně nemůže chybět vojenské oblečení té nejvyšší kvality, které ale můžete pořídit za poměrně nízké ceny. Většina prodejen s vojenským sortimentem se nachází ve středu města.

Doprava je tak velmi dobrá, navíc to máte se zbožím všude prakticky jen kousíček. Rádi trávíte čas v přírodě, nebo se věnujete turistice? V každém případě budete potřebovat to nejlepší vybavení, které nezklame za žádných okolností. Vybírat si můžete nejen z nezbytného oblečení, ale i doplňků, jako jsou hodinky, sportovní tašky do terénu, nebo různá pouzdra apod. Zpravidla je sortiment rozdělen do několika kategorií:

  • oblečení 
  • maskovací oblečení a doplňky 
  • taktické opasky 
  • taktické a ochranné vesty 
  • maskovací potřeby 
  • outdoor 
  • technika a pyrotechnika 

Sehnat můžete opravdu všechno, na co si jen vzpomenete. Dokonce i některé druhy střeliva, zbraní, nebo munice můžete zakoupit na prodejně v Plzni, v internetových e-shopech.

Vložil Army shop v ČR | Štítek , , , | Zanechat komentář