Armádní oblečení a potřeby

Maskáčová síť

Maskáčová síť, nebo ještě lépe maskovací síť je běžně k dostání pro každého, kdo o ni má zájem. Záleží jen na vás, k čemu budete takovou síť potřebovat, ovšem není žádným tajemstvím, že taková síť slouží k mnoha rozdílným účelům a není to jen maskování.

Maskovací sítě

Maskovací sítě slouží pochopitelně k tomu, aby byl každý voják schopen přežít v přírodě a to co nejlépe zamaskován, inkognito.

Důvodů k maskování se v přírodě může být hned několik, ale pokud se potřebujete opravdu dobře zamaskovat, pak byste měli vsadit nejen na kvalitní maskovací síť, ale i na samotné maskovací oblečení. Zamaskovat totiž musíte všechno včetně sebe a veškerého svého vybavení do přírody. Maskovací sítě jsou určeny především k maskování větších a objemnějších věcí, vozidel, nebo dokonce lidí či příbytků. V České republice můžete zakoupit maskovací sítě, které se běžně používají v české armádě.

Díky tomu splňují veškeré požadavky na kvalitu materiálů a užitkových vlastností sítě. Maskovací sítě je možné zakoupit hned v několika velikostech, perfektně se k nim hodí i maskáčové plachty, které jsou nezbytnou součástí vybavení. Na trhu jsou samozřejmě i maskovací sítě, které běžně slouží k maskování osob, slouží hlavně na ochranu a rozhodně splní veškeré vaše požadavky.

K maskovací síti si pak můžete pořídit i maskovací spreje, oblečení, nebo jiné vybavení, které běžně používají u armády.

 

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán K maskování a označen , , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.