Armádní oblečení a potřeby

Maskáčová blůza

Blůzy nosíme běžně. Maskáčovou, vojenskou blůzu ovšem vidíme jen zřídka. Maskáčová blůza je vhodná dokonce i na airsoft, paintball, nebo spoustu jiných aktivit probíhajících v přírodě.

Ke všem takovým sportům je potřeba, aby byli sportovci a aktéři řádně maskováni. Je tak zcela pochopitelné, že si jako své ochranné oblečení zvolíte právě maskáčové oblečení, které chrání, zahřeje, ale je i velmi pohodlné.

Blůza na airsoft i paintball

Blůzy jsou obvykle vyrobeny v maskovacím vzoru, který je běžně zaveden v barvách výstroje Armády České republiky. Takové blůzy jsou vybaveny mnoha vychytávkami, jako jsou větrací otvory, nebo dostatek kapes a to jak těch vnitřních, tak i vnějších. Maskáčové blůzy jsou určeny do těch nejproblémovějších podmínek, jsou vysoce kvalitní a odolávají i tomu nejhoršímu prostředí.

Díky tomu blůzy mohou chránit tělo před nárazy, mrazem, nebo prudkým sluncem. A kde takovou blůzu, bundu, nebo jiné maskáčové oblečení a vybavení pořídit? Především ve specializovaných prodejnách, kde najdete  vše, co potřebujete. Blůzu ale můžete objednávat dokonce i na internetu, kde je ale velkou nevýhodou, že si jednotlivé oblečení nemůžete zkusit. Obvykle je ale zboží levnější, nákupy jsou samozřejmě pohodlnější a oblečení vám bude doručeno až do domu.

Při výběru blůzy dbejte i na správnou velikost. Předem myslete i na to, že pod blůzu je mnohdy nutné vzít si ještě další vrstvy oblečení, a podle toho volíme i velikost samotné blůzky.

Komentáře jsou uzavřeny.