Armádní oblečení a potřeby

Maskáčová plachta

Maskáčová plachta se nehodí jen v armádě, ale dokonce ji můžete vidět i běžně například na zakrytí některých menších motorových vozidel.

Vidět je můžete na čtyřkolkách, motorkách, nebo na kolech a to hlavně na větších cyklistických výletech.

Nepromokavé plachty a celty

Ať už se zajímáte o plachtu, nebo celtu v každém případě se bude jednat o nepromokavý materiál. Maskáčová plachta se hodí hlavně do terénu a věřte, že pokud vyrážíte někam do přírody, nebo dokonce na rodinný výlet na kolech, pak se vám bude dokonale hodit.

Maskáčovou plachtou, nebo celtou tak snadno můžete přikrýt vaše kola, nebo přespat pod širým nebem, i když prší a vy zrovna nemáte k dispozici stan.

Plachta na auto, motorku, i do terénu

Pokud zrovna nejste příznivcem stanování, nebo přespávání pod širým nebem, ta jste rozhodně majitelem nějakého motorového vozidla. Jedete na dovolenou a tam budete něčím chtít překrýt auto, abyste se vyhnuli mytí vašeho vozu? Pak můžete použít plachtu, která vozidlo dokonale ochrání nejen ve dne, ale i v noci. Plachty jsou totiž vysoce odolné nejen proti vodě, ale i proti slunci a jiným přírodním vlivům. Plachtu můžete zakoupit hned v několika různých rozměrech.

Ve spodních částech plachty obvykle najdete stahovací gumu, která slouží k tomu nejlepšímu a nejbezpečnějšímu uchycená plachty.

Komentáře jsou uzavřeny.